В рамках проведення акції «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності» співробітники відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної,  техногенної безпеки та цивільного захисту    ЗМУ ГУ ДСНС у Запорізькій області провели відкриті уроки з безпеки життєдіяльності для учнів загальноосвітніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів міста. Так напередодні було  проведено лекцію з учнями Запорізького медичного коледжу. Про це повідомив заступник начальника відділу підполковник  служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

Метою проведення лекції стало свідоме сприйняття слухачами інформації й оволодіння практичними навичками реагування на пожежі та в разі виникнення надзвичайної ситуації, а також першочергові дії, які необхідно дотримуватись під час виникнення загрози для життя.

Протягом усього навчального року проходитимуть покази пожежної техніки та обладнання. Крім того, будуть проведені тренування з пожежної безпеки та екстреної евакуації, де учні на практиці відпрацюють вміння правильно діяти у разі виникнення пожежі або будь-якої іншої надзвичайної ситуації.