За статистикою, з початку року в місті сталося 151 пожежа, з яких 108 – в житловому секторі, це близько  72 відсотків загорань від загальної кількості. У більшості випадків причинами пожеж стають: коротке замкнення електропроводів, необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок, печей, установок газового обладнання тощо. Відомо, що краще запобігти пожежі, аніж ліквідовувати наслідки, саме тому рятувальники регулярно проводять інформаційно-профілактичні рейди у житлових секторах районів міста.

Днями, працівники ЗМУ ДСНС України у Запорізькій області   спільно з представниками МКП «Основаніє» провели інформаційно-профілактичну роботу щодо профілактики пожеж в житловому секторі.

dup-1

Про це повідомив  заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного  управління  ГУ ДСНС підполковник  служби  цивільного  захисту Олександр Степаненко.

Рятувальники нагадали мешканцям будинків про важливість дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Окрім того, громадянам пояснили наскільки небезпечним може бути паління у ліжку, особливо у нетверезому стані. Проводячи профілактичну роботу, дорослих попередили, що небезпечно залишати маленьких дітей вдома або в кімнаті без нагляду, адже малеча може не усвідомлювати небезпеку від забав із сірниками, свічками або запальничками. Мешканцям житлового сектору нагадали, що система електромережі деяких будинків не передбачена щодо збільшення громадянами використання електричних приладів. Всі ці фактори впливають на перевантаження електромережі, що в свою чергу може призвести не лише до короткого замкнення, а й до пожежі.