З метою попередження травмування та загибелі дітей на пожежах та інших надзвичайних ситуаціях, працівники Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області регулярно проводять профілактичні заходи.

Так, 9 грудня, інспектори з самого ранку завітали до Запорізької дитячої лікарні №1 аби провести профілактично-інформаційну роботу не лише з працівниками медичного закладу, а й пацієнтами.

Фахівці з пожежної безпеки пояснили батькам, що небезпечно залишати маленьких дітлахів вдома або в кімнаті без нагляду. Керуючись дитячою цікавістю, малеча часто вигадує собі небезпечні ігри із сірниками, свічками чи запальничками, що може призвести до виникнення пожежі. Працівники Служби порятунку «101» нагадали відвідувачам, що з дітлахами постійно треба спілкуватись та пояснювати, що пустощі з вогнем – небезпечна забава. Окрім того, дитина змалечку має знати телефон пожежно-рятувальної служби та алгоритм дій у разі виникнення пожежі.

Аби зацікавити малечу, рятувальники роздали наочну агітацію у вигляді яскравих ілюстрованих листівок та буклетів щодо основ безпеки життєдіяльності. Також рятувальники поспілкувались із працюючим персоналом медичного закладу та нагадали їм про важливість дотримання правил пожежної безпеки не лише на роботі, а й у побуті.