Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій України відзначають своє професійне свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. До Дня рятівника було організовано та проведено вітальний концерт, на який були запрошені всі рятівники міста, а також ветерани пожежної охорони.

Підполковник внутрішньої служби у відставці Гончаренко Василь Карпович більше 20 років свого життя присвятив пожежно-рятувальній службі. Спочатку він працював інспектором, але згодом отримав посаду заступника начальника 3-ДПРЧ в м. Запоріжжя.

Василь Карпович розповідає, що за час роботи в пожежній охороні він приймав участь в різних пожежах, але найбільше пам’ятається пожежа на ліквідацію якої знадобилося більше чотирьох годин. Це відбувалося на Коксохімічному заводі, де була реальна загроза життю та здоров’ю рятувальників. Також він згадує масштабну лісову пожежу на острові Хортиця, де згоріло близько 100 гектарів лісу. Але не зважаючи на цю не легку працю ветеран пригадує і приємні моменти своєї служби.

Свою службу Василь Карпович закінчив на посаді начальника 3-ДПРЧ в м. Запоріжжя та очолив Запорізьку обласну раду ветеранів всеукраїнської асоціації ветеранів війни та Міністерства надзвичайних ситуацій України.

Запорізьке міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області вітає всіх ветеранів пожежної охорони, рятувальників та співробітників пожежної служби з Днем рятувальника! Та бажає довгих літ життя, міцного здоров’я та хорошого настрою!