19 червня 2015 року в Запорізькiй обласної бібліотецi для юнацтва (проспект Леніна, 210; зупинка транспорту – бульвар Шевченка) з 17:00 до 19:00 відбудеться фотосушка «Я люблю Крим».

Фотосушка зараз є поширеним проектом у багатьох містах України і за її межами для того, аби обмінятись своїми фотографіями протягом 1,5 — 2 годин. Для цього треба прийти і вивісити «сушитись» своє фото на мотузок за допомогою прищіпок, підписати його зі зворотньої сторони, адже воно дістанеться комусь іншому, роздивитись фото інших учасників, обмінятись враженнями. І вкінці гості фотосушки 19 червня 2015 року заберуть собі на пам’ять ту кількість фотографій, яку вони повісили на прищіпки.

На фотосушку запрошені усі бажаючі, які мають бажання поділитись власними фотографіями з Криму чи подивитись на красу Криму очима інших. У тому числі і ті, хто змушений був переїхати до Запоріжжя за різних обставин — саме для них організатори підготують фотографії заздалегідь, бо забрати з собою у Запоріжжя фотографії з Криму, переїжджаючи, вдалось не всім, а насолоджуватись красою цих місць має право кожен.