Секс і бодібілдинг

Одні будуть на повний голос твердити, що найцінніше в житті — особисте життя і ніщо не може зазіхнути на дану святиню. Інші ж скажуть, що без постійних навантажень для ваших м’язів неможливо вести мову про повноцінний існування. Що ж, мають рацію обидві сторони, однак, як виглядає питання, коли мова заходить про залежність між сексуальним життям і ростом м’язів? Відповіддю послужить наступне: між сексом і нарощуванням м’язів існує прямий взаємозв’язок, в чому вона проявляється саме, поговоримо далі.

Зрештою, секс також є фізичним навантаженням, при якій задіяна велика кількість різних м’язів, отже, і вплив він робить на організм найбезпосередніший.

Розглянемо ж основні моменти впливу сексу на наш організм.

Залежність вмісту цинку в організмі від сексу

У зростанні м’язової маси задіяний цілий сонм різних речовин, від вітамінів до багатьох елементів, цинк не є винятком. В процесі оргазму крім викиду сперми відбувається також «вивільнення» цинку з організму, яке є чимось на зразок частини будівельного матеріалу як для сперматозоїдів, так і для розвитку нових м’язів. Таким чином, секс в «частих дозах» здатний привести до дефіциту цинку.

Зниження рівня цинку в організмі може призвести до розвитку безпліддя. До всього іншого, він чинить серйозний вплив і на рівень тестостерону в організмі.

Для поповнення втрачених запасів в раціон харчування необхідно включити продукти, багаті вмістом цинку. До них відносяться:

  • печінку;
  • горіхи: кедрові, кеш’ю, Пекан;
  • молюски та устриці;
  • деякі злакові культури, зокрема, пшеничні зерна.

Взаємозв’язок рівня тестостерону і сексу

Заповнивши рівень цинку, слід звернути свої погляди на вміст тестостерону в організмі. Збільшення його рівня пов’язують, найчастіше, з частотою заняття сексом, відповідно, чим частіше, тим і рівень більше. Високий рівень тестостерону відмінно позначається на зростанні м’язової маси.

Таким чином, отримуючи задоволення від успішного особистого життя, ви також допомагаєте своїм м’язам швидше «набирати масу».

Скільки енергії витрачатися на секс?

Яким би Казановою ви себе не вважали, запас людської енергії є величиною обмеженою. Безпосередньо після сексу в організмі відбувається викид гормону під назвою окситоцин, через якого ви відчуваєте «те саме» почуття розслабленості і легкої втоми. Дія гормону, природно, недовговічне, проте, на період його дії відвідування спортивних залів є вкрай нерекомендованим заняттям.

Вам доведеться потерпіти близько 3-4 годин до відновлення норми гормону в організмі і лише після цього з «колишньої заповзятістю» відправитися в спортзал. В іншому випадку на протязі всього заняття ви будете відчувати зайву втому, відчутно допомагає сильний ефект на якість тренування.

Фізика фізикою, а душі треба заспокоїтися: концентрація і секс

Фактором, яким нехтують багато, є концентрація, іншими словами, зібраність. Надмірне захоплення сексуальним життям займає надто багато уваги, відволікаючи вас від тренування. Слід пам’ятати стару-добру фразу: «війна-війною, а обід за розкладом». Під цією приказкою мається на увазі, що під час відвідування тренажерного залу ваші думки повинні бути орієнтовані строго на правильне і якісне виконання вправу, а не на мрії про солодке життя.

Відмінним мотиватором для цього служить одна з причин, чому ви зважилися на збільшення м’язової маси: стати красивіше, стрункішою, а, відповідно, мати великих успіх з протилежною статтю.

Висновки

Коротко підведемо підсумки прочитаного: не варто відвідувати спортзал в найближчі пару годин після заняття сексом, а, відправившись туди, сконцентруватися виключно на тренуванні. При цьому, не забувати час від часу використовувати в харчування продукти, багаті вмістом цинку для заповнення витраченого. Знайте міру, як в сексуальному житті, так і в спортивних досягненнях, і вас буде чекати відмінний результат у фіналі, так би мовити, «на обох фронтах».