Медики прийшли до обґрунтованого висновку, що гра на більярді досить корисна для здоров’я.

Більярд є сучасним видом спорту, яким захоплюються, як чоловіки, так і жінки, представники старшого покоління і молодь. За висновком експертів, більярд відноситься до досить корисного виду спорту, який розвиває розумові та фізичні здібності людини.

І з цим важко не погодитися — адже навіть ті, хто спостерігає за грою, знає, що гравці в більярд постійно знаходяться в русі. Так, за час однієї партії людина, за великим рахунком, проходить приблизно близько трьох кілометрів навколо столу, а в інших випадках і більше. Адже більярд — затяжна гра, яку можна порівняти з тривалою прогулянкою по приміщенню.

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів більярдних столів та ігор. У дореволюційні часи лікарі навіть радили апатичним і малорухливим людям регулярно грати на більярді. Цю гру вважали найоптимальнішим способом для підтримки прийнятної фізичної форми.

І з цим не можна не погодитися — під час занять більярдом втомлені очі отримують повноцінний відпочинок і відбувається відновлення зору. Гра провокує і активізує функціональність м’язового апарату очей — постійний зоровий контроль ситуації на зеленому сукні схожий з руховими і служать вправами для зорового нерва і сприятливо впливає на гостроту зору. Адже гравець вимушено тримає в полі зору велику кількість куль однакових розмірів, які постійно змінюють свою локацію, стежить за кожним рухом кия і траєкторією рухів кулі, який отримав удар.

Загальновідомий факт — більшість професійних більярдистів в літньому віці зберігають хорошу гостроту зору.

Також гра на більярді дозволяє людині стати більш врівноваженим і відмінно знімає нервову напругу від перебування в стресових ситуаціях, які повсюдно оточують його. Більярд легко дозволяє дистанціюватися від повсякденних турбот і відпочити в приємній атмосфері.

Якщо більярд — ваша гра, то вам будуть цікавими деякі аксесуари для більш влучних ударів, що зроблять час за проводженням гри більш цікавішою.

Тому цілком обґрунтовано такі висновки:

  • під час гри на більярді відмінно підтримується хороша фізична форма;
  • відбувається всебічний розвиток людини, активізується робота мозку, серцево-судинної та дихальної систем;
  • відбувається розвиток окоміру, координації та чіткості рухів, швидкої реакції.