Сьогодні, 10 травня 2018 року, о 10 годині відбувся захід — «День добра», перший з низки заходів до Дня захисту дітей. Свято влаштували для особливих хлопчиків з порушеннями розумового розвитку за ініціативи ради громадських організацій ЗОДА при підтримці родини запорізьких підприємців. Ініціатива виникла в членів ради в рамках підтримки хартії щодо прав дітей, підписаної першим президентом України. Тож звернулися до представників малого бізнесу за підтримкою, але відгукнулися одиниці.

Тридцятеро дітей з понад сотні вихованців обласного будинку-інтернату для хлопчиків із вадами розвитку, які позбавлені батьківської опіки приїхали у гості до родини запорізьких підприємців Жаботинських. Власники кафе підтримали ініціативу влаштувати свято до Дня захисту дітей – приготували святковий обід та розважальну програму для дітей з Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків з порушеннями розумового розвитку. Такі теплі зустрічі допомагають швидше соціалізуватися особливим дітям, кажуть вихователі Запорізького дитячого будинку-інтернату для хлопчиків. Протягом місяця громадськість з підприємцями спільними зусиллями планують провести ще низку теплих та «смачних» зустрічей до Дня захисту дітей.

Просимо поширити інформацію для залучення більшої кількості представників малого бізнесу до підготовки свят до Дня захисту дітей для малечі із особливими потребами. Після публікацій пропонуємо стати інформаційними партнерами наступних заходів.

Дякуємо за співпрацю та небайдужість!