Електродвигун літального апарату потужністю 32 л.с. може розганяти машину до максимальної швидкості в 109 км / г. Оптимальний швидкісний режим проте знаходиться куди нижче цієї позначки — близько 60 км / г. Ємність батарей 13 кВт-год, їх вистачить приблизно на 90 хвилин льотного часу. Зарядка від побутової електромережі займає близько 2-3 годин.

eSpyder-1

Довжина електросамолета 5,9 метра з розмахом крил в 2,4 метра. Вага порожнього літака — 186 кілограм. Компанія повідомляє, що особлива система зарядки літака стежить за «здоров’ям» батареї, для досягнення максимальної продуктивності.

Звичайно, ви можете сказати, що літак ну дуже повільний, але справа ж не в цьому! Електролітак — це, перш за все, задоволення від польоту. Йдеться про спокійні літаючі апарати, без гуркоту, і реву двигунів, які псують все відчуття польоту. Це швидше розслаблююча поїздка в кабріолеті, ніж поїздка на практичному мінівені.

eSpyder-2

Даний літальний апарат від Greenwing International варто — 39 990 доларів. Цілком стерпна ціна як для літака, нехай і одномісного.