Kyocera продемонструвала смартфон із сонячною батареєю вбудованої в дисплей.

Компанія Kyocera продемонструвала на виставці MWC 2016 прототип смартфона iз додатковим вленням жиленням від сонячної енергії. Його головна особливість полягає в тому, що сонячна панель WYSIPS (What You See Is Photovoltaic Surface) вбудована в дисплей. Товщина панелі складає всього 0,55 мм, дозволяючи без особливого впливу на габарити смартфона розмістити її між жидкокристалличною і сенсорною панелями.

Як правило, у телефонів з підзарядкою від сонячної енергії фотоелемент розміщується на тильній стороні корпусу. Тому для зарядки такого телефону необхідно повертати його тильній панеллю до сонця. У випадку з прототипом Kyocera цього не потрібно — він може заряджатися під час звичайного використання.

Попередник цього прототипу демонструвався на попередній виставці MWC 2015. Новий прототип оснащений 5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD і володіє водонепроникністю. Демонстрований гаджет оснащений захисним чохлом.

kyocera-solar-smartphone-1Прототип був створений Kyocera спільно з французькою компанією Sunpartner Technologies. Як повідомили компанії, трихвилинне знаходження смартфона під променями сонця досить для однієї хвилини використання в режимі розмови. Це в 8 разів краще за показник попереднього прототипу, що демонструвався рік тому.

Kyocera також розробила додаток для інформування про хід зарядки, що відображає умови зарядки від «Відмінно» до «Не заряджається». Представник Sunpartner повідомив, що сонячна панель WYSIPS може використовуватися в будь-якому телефоні. Додамо, що поки невідомо, коли Kyocera планує почати випуск телефонів з сонячною панеллю.