Ще у вересні Олег Блохін покинув посаду головного тренера збірної, а заміни йому досі немає. Після нього команду вже тренували Андрій Баль та Олександр Заваров.Останньому навітьпророкували місце головного тренера «головної команди України». Але щось зараз вже не дуже то і пророкують. Згодом ФФУ запропонувало Андрієві Шевченкові очолити команду, але той відмовився, мовляв, наразі тренерська кар’єра у збірній буде поспішним кроком у його житті. Але, як невдовзі стало відомо від англійської газети Daily Mail екс-капітана української збірної покликав до «Челсі» Роман Абрамович. І це не в якості гравця, а в якості одного з теренерів. Отже, подивимось, чи прийме таку пропозицію Андрій, чи також відмовиться зі словами «тренерьска карєра буде поспішним кроком у моєму житті». Все покаже час.

Тож, наразі ще не відома конкретна кандидатура на пост головного тренера української збірної, але список з таких імен вже є. Задуматися тільки, нещодавно за даними сайту korrespondent.net в ньому фігурувало близько 24 прізвищ (а за деякими даними аж 30) і лише восьмеро з них українці!Але наразі ФФУ виокремило лише 5 кандидатів на пост головного тернера збірної.

Зараз ця тема набуває нових обертів. До наступного матчу збірної залишилось якихось два з половиною місяці, а головного тренера ще не маємо.

Відмова Гаррі Реднаппа також булла доволі неочікуваною. З цього приводу вже висловився Віктор Леоненко: «Мені здається, всі вже над ними (ФФУ – Авт.) сміються. Список кандидатів з 30 чоловік! Знайшли якогось з Троєщини, когось з Оболоні… Та з Борщагівки. Не квапляться, два з половиною місяці залишилось до гри з поляками… А ми ж ще хочемо вийти з групи! Зазвичай є три-чотири претенденти» – сказав  він на ефірі телеканалу 2+2.

Як повідомляє Сегодня.ua колишні тренери збірної, такі як: Олег Блохін, Йожеф Сабо, Олег Базилевич та Микола Павлов вважають, щоб збірну має очолювати не закордонний фахівець, а саме українець. За їх словами в Україні предостатьо своїх спеціалістів, які можуть і повинні тренувати збірну. А наразі ми маємо всі шанси отримати у тренери шведа Свена-Горана Ерікссона, який вже звільнився з таїландського клубу «Теро Сасана» і почав вести активні переговори з представниками ФФУ. Доречі, Рінат Ахметов повідомив порталу  iSport.ua, що він згоден платити зарплатню новому іноземномутренеру збірної зі свого фонду, аби тільки це було потрібно українському футболу.  Тож, з фінансуванням, як бачимо, проблем не має виникнути.

Тепер будемо тільки чекати, чи зможе ФФУ домовитись з екс-наставником «Теро Сасани», чи все ж віддасть перевагу українському або іншому фахівцеві, який вже незабаром повинен буде розпочати свою роботу у збірній? Здається, що це питання не буде вирішене до кінця цього року, тож, залишається тільки спостерігати за тим що буде відбуватись протягом цього часу.