Завершилося голосування по визначенню найкращих легкоатлетів березня в Україні. Нагадаємо, опитування проводилося серед членів Ради ФЛАУ, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Переважною більшістю голосів найкращою легкоатлеткою березня 2015-го року в Україні визнано Наталію Пигиду з Київщини, яка здобула золоту нагороду у Празі (Чехія) на чемпіонаті Європи у приміщенні на дистанції 400 метрів.

А от у чоловіків в усіх трьох опитуваних групах лічені голоси розділили сумчанина Євгена Гуцола, який у Празі посів п’яте місце на 400-метрівці, та Миколу Панасейка з Луганщини – володаря чотирьох золотих нагород чемпіонату Європи у приміщенні серед ветеранів (вікова категорія 80+), що відбувся у польському місті Торунь – у бігу на 3000 метрів, ходьбі на 3000 метрів, ходьбі на 5000 метрів на шосе та кросі на 5 кілометрів. Проте, дві групи респондентів віддали перевагу Миколі Панасейку, і він – найкращий легкоатлет березня 2015-го року в Україні.

Вітаємо Наталію та Миколу Івановича з цим визнанням вітчизняної легкоатлетичної спільноти!