22 березня (середа) 2017 року об 11.00 у прес — зоні виставкового комплекса «Козак палац» (на другому поверсі велика зала) відбулась прес-конференція:

«Презентація моделі скульптури Леоніда Жаботинського — прикраси міста. Ім’я «найсильнішої людини планети» стало не тільки брендом Запоріжжя, а й лінійки спортивного одягу, який має всі шанси стати екіпіруванням олімпійської збірної України на олімпіаді в Токіо 2020.»

«Леонід Жаботинський ще при житті встиг благословити створення бренду Zhabotinsky. Сьогодні нам вдалося об’єднати всі ідеї — вулиця Л. Жаботинського вже існує в Запоріжжі з 19 травня 2016 року. Громадські діячі звернулись до мене із цією ініціативою одразу після похорон батька. Аби зберегти пам’ять про нашу легенду — Леоніда Івановича, сьогодні ми додаємо до його авторитету в світовому спорті – спортивний бренд та скульптуру, яку буде встановлено в центрі міста в районі бул. Шевченка. Плануємо презентувати колекцію на одному з авторитетних чемпіонаті світу з важкої атлетики восени в Каліфорнії в м. Анахайм.» — Руслан Жаботинський, засновник бренда Zhabotinsky, син Леоніда Жаботинського

Олександр Притула, радник міністра молоді і спорту України: «Якщо в міністерство обиратимуть бренд одягу для наших спортсменів між іноземним та українським, звісно оберуть український. Сьогодні потрібно популяризувати все українське, від національних видів спорту до екіпірування!»

Кім Ткаченко, державний тренер України з важкої атлетики: «Вибір екіпірування збірної України справа складна. Зазвичай комісії звертають увагу не тільки на якість тканин, але й на розмір самого бренду. Бували випадки коли доводилося лампаси Adidas затирати. Тож, якщо зменшити зображення бренду до потрібних розмірів, то лінійка одягу має всі шанси стати офіційною формою українських збірних».

Юлія Циганенко — розробник моделей одягу, відомий столичний дизайнер одягу, каже: «Розроблено дві лінійки – для професійних спортсмені та звичайних українців. Жіночу колекцію буде реалізовано навіть в рожевому кольорі. Спеціальні тканини, які пропускають вологу та технологія нанесення букв дозволяють футболкам та костюмам витримувати будь які навантаження спортсменів.»

Скульптура Леоніда Жаботинського, яка прикрасить центр міста – робота відомого харківського скульптора Ельданиза Гурбанова. Його скульптура відрізняється максимальною контактністю та реалістичністю. Надихнувшись одним з фото легенди спорту, Ельданиз реалізує образ Леоніда Жаботинського в бронзі в пропорціях зросту найвищого супертяжу в світі — 1 метр 93 см. Вже визначено місце в центрі Запоріжжя, де і з’явиться скульптура. Модель скульптури з’явилась одночасно з початком випуску перших моделей з лінійки спортивного одягу «Zhabotinsky». Вітчизняний бренд було вирішено реалізовувати в Україні. Розробка дизайну одягу та швейна робота — українські. Стилістичне рішення спортивних костюмів, футболок та головних уборів – надала дизайнер українського одягу, Юлія Циганенко. Запорізький спортивний одяг «Zhabotinsky» має всі шанси стати офіційною екіпіровкою Олімпійської Збірної України в Токіо 2020.