02 листопада, не дивлячись на похмуру прохолодну погоду, в рамках Фестивалю Zдоров’я на острові Хортиця відбувся відкритий Кубок зі спортивного орієнтування серед дорослих, молоді та дітей.

Змішаними групами за звання переможців змагались учасники й учасниці за різної складності дистанціями на 1-3 етапи як ветерани (1959 р.н. й досросліше), так і малі дебютанти (2000 р.н. та молодші).

Параметри конкурсних дистанцій:

Ч (чоловіки) Ж (жінки) Д (діти 2000 р.н. й молодші)
 1 етап 4,7 км 9 кп  1 етап 2,7 км 6 кп  1 етап 2,4 км 6 кп
 2 етап 4 км 9 кп  2 етап 2,4 км 6 кп  2 етап 2,4 км 6 кп
 3 етап 3,4 км 9 кп

Протягом майже трьох годин хлопці та дівчата, жінки та чоловіки бігали з картами та компасами Хортицею в пошуках завітних КП (контрольний пункт), на яких було розміщено дироколи з унікальними «малюнками».

Хто не знає — приходиш на старт, отримуєш картку з позначками КП та «легендами» (розшифрування головних позначок), контрольний талончик, на якому на відповідних КП спеціальним дироколом ставиш позначки, і такі всі КП маєш оббігти за найменший час, аби перемогти своїх суперників та суперниць.

Коли всі відповідні позначки зібрано, прибігаєш на фініш, здаєш суддям свій талончик й очікуєш на оголошення результатів.

Не дивлячись на позитивний настрій та бадьорість духу, на жаль, юні дебютанти не виконали всі завдання за конкурсний час, тому не посіли жодних призових місць та звань.

В свою ж чергу, студенти ЗНТУ посіли ІІІ місце, команда ветеранів — ІІ, а юні дівчата з команди «Восток-2» — Іе.

Вперше за часи Незалежності, за словами ветеранів орієнтування, на таких змаганнях в Запоріжжі було вручено справжні нагороджувальні кубки та дипломи з мокрими державними печатками вищого рангу.

Корисними ж приємними подарунками переможцям стали спортивні фестивальні сумки та туристичні каремати.

Проект організовано ЗОМОГ «Наше щасливе життя» (Олександр Кахай) за спонсорської підтримки Міжнародного Благодійного Фонду Гарних справ та за сприяння Міністерства молоді та спорту України, Служби у справах дітей й Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді та Компанії «Caparol».