metallurg-z-arsenal

Субота, 16:00 стадіон «Славутич Арена»

 

Арбітр, Олександр Головков

 

ТРК «Футбол»

 

В суботу в Запоріжжі на «Славутич Арена» зійдуться в  футбольному поєдинку місцевий Металург та столичний Арсенал.

 

Обидві команди міцно окупували нижню частину турнірної таблиці, хоча у відношенні до запоріжців це ще м’яко сказано, адже команда надійно закріпила за собою останнє місце і навряд чи його комусь віддасть.

 

«Каноніри» підходять до чергового поєдинку у повній бойовій готовності.  Команда зараз тренується в теплому Кримі і пробує нагнати те, що було втрачено у зимове міжсезоння. За словами головного тренера Юрія Бакалова команда не в оптимальній формі, але хлопці працюють дуже плідно і готові дати бій будь-якому супернику.

 

Столична команда не дивлячись на величезну купу проблем все ж укомплектована відносно непоганими виконавцями, деякі з них мають досвід виступів за національну збірну ( наприклад Романчук і Гоменюк). Особливо великим бажанням перемогти будуть горіти орендовані гравці, адже це непоганий шанс закріпитися в команді і грати на найвищому рівні країни. «Каноніри» зберігають непогані шанси на збереження місця в еліті.  На даний момент у активі столичної дружини 24 залікових пункти і 12 позиція в турнірній позиції. До Говерли, яка в зоні вильоту відстань вимірюється 12 очками.

 

Також слід відмітити, що в обоймі Бакалова знаходиться колишній гравець запоріжців Володимир Аржанов, який повернувся в команду після невдалої спроби підкорити Луцьк.

 

У Металурга проблем значно більше і вирішувати їх команда, більшість за все, вже буде вирішувати у першій лізі.

 

Команда займає останнє місце в турнірній таблиці з чотирма очками в активі. Найближче до запоріжців знаходиться Говерла з 12 пунктами, яка майже на 100 % в компанії запоріжців відправиться у прекрасну подорож під назвою «Перша ліга».

 

Правда слід сказати, що в порівнянні з осінню гравці Металурга показують якісніший футбол,  мінімально програвши Іллічівцю і Таврії і зігравши внічию з Карпатами.

 

Все ж не дивлячись на певні зрушення в грі команди запоріжці не встигнуть виправити своє катастрофічне положення.

 

Гра передбачає бути безкомпромісною з великою кількістю боротьби і жовтих карточок. Більшість за все у даному матчі переможе дружба. Але все вирішиться саме на полі «Славутич Арена», де і переможе сильніший.