01 листопада в рамках двомісячного Фестивалю Zдоров’я на базі басейну запорізької Школи Вищої Спортивної Майстерності молодіжна організація «Наше щасливе життя» (Олександр Кахай) спільно з Запорізьким Регіональним Центром «Інваспорт» провели відкритий Чемпіонат з плавання серед дітей з вадами слуху, зору й ураженнями опорно-рухового апарату.

На відкритій воді за першість з майстерності в батерфляї, кролі, брасі та вільним стилем за окремими нозологіями сольно змагалися хлопці та дівчата на спині та грудях по два басейни (50м), а також командами в естафеті (4х25).
За звання кращих юних чемпіонів, окрім професійних та починаючих юних паралімпійців, вийшли на воду й абсолютні дебютанти, які також посіли призові місця й отримали цінні призи та подарунки.

Окрім моря позитиву та чергових тренувань й підготовки до національних змагань, також отримали плавці та плавчині цінні призи та подарунки (окуляри для плавання та спортивні сумки), дипломи, відзнаки та медалі від Організатора (ЗОМОГ «Наше щасливе життя») та Головного Спонсора проекту — Міжнародного Благодійного Фонду Гарних справ, та жувальні вітаміни від ТМ «Вітажуйки».

Головна суддя Чемпіонату — Наталія Самородіна
Секретар Чемпіонату та співорганізатор — Ірина Павєльєва
Судді змагань: Олег та Дмитро Удалови, Миколай Кузьмінов, Максим Троіцький та Кирило Кривонос

Фестиваль Zдоров’я відбувається за інформаційно-організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного Олімпійського Комітету України, Служби у справах дітей й Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, Запорізького обласного центру молоді.