Найгарніша «Міс Принцеса України» 2014 року…  із Маріуполя!!!

У м. Луцьку, 10 жовтня, у Драмтеатрі ім. Т. Г. Шевченка зіркове журі обрало найдостойнішу українську красуню, яка і здобула корону «Міс Принцеса України» 2014. Нею стала прекрасна, стильна, витончена дівчина під №8 із Маріуполя.

За 5 років проведення конкурсу організатори цього року на ювілей дійства виклались на всі 200%.  Лучани та гості міста з нетерпінням чекали Мега Фінал, адже розуміли, що цього разу все буде особливим. Організатори не підвели, і шоу-програма, яка тривала 3 години, пройшла на одному подиху і без антракту. За омріяний титул та корону «Міс Принцеса України» 2014 змагалося 18 достойних дівчат із всієї України. Обрати найгарнішу було, дійсно, дуже важко. Але журі, до складу якого увійшли Тетяна Горобець – народна артистка України, Олеся Коробчук – » Княгиня Волині» , Т. Петриненко – народний артист України,  Запальний і позитивний – Д. Жора, заслужені артисти України – Н. та Д. Яремчуки, Олександр Толчинський – фотограф України, Віка Черновчук – топ-модель Україна, Маша Буланкова – княгиня України 2014 та генеральний продюсер — Олександр Главацький справилися із завданням, оцінивши  красу, кмітливість і талант конкурсанток.

Генеральний продюсер конкурсу Олександр Главацький привітав учасниць та гостей і зауважив, що краса єднає Україну. «Схід і Захід – разом!», — наголосив він і побажав усім миру, а особливо – захисникам України, які боронять суверенітет нашої держави на Сході.

Грошовий приз склав 150 000 тис. грн.

Незмінний ведучий вечора – шоу-мен Д. Коляденко під бурхливі оплески оголосив дійство відкритим! Протягом усієї програми він веселив публіку жартами, співав та навіть презентував разом із дітлахами  свою нову пісню « Цьом-цьом». А на прохання глядачів разом із залом заспівав «Розпрягайте хлопці коні». Вийшовши на сцену зі своїм «чемоданом» дістав із нього презент самому генеральному продюсеру – О. Главацькому та привітав з днем народження. Усі підхопили та співали « хепі бьоздей ту ю….»

Дівчата дефілювали на сцені, демонструючи сукні, українське вбрання, яке підкреслило любов до Батьківщини, виходили у купальниках, футболках з логотипом конкурсу та  весільних сукнях. Вони скромно розвідали про себе, хто віршами, хто ділився своїми вміннями та всі вони бажали гарного настрою та насолодитися красою…

Між виходами глядачів розважали Дмитро Коляденко, Тарас Петриненко , Тетяна Горобець, брати Яремчуки та довгоочікуваний «ДЗІДЗЬО»

Варто зазначити, що під час співу Т. Петриненка композиції «Україно» зал слухав стоячи, а коли на сцені з’явився «ДЗІДЗЬО» на нього відразу налетіла сила дітлахів, які вже чатували на нього із самого початку конкурсу і не залишили його до кінця. Д. Коляденко поспішав на потяг, тому на сцені у ролі ведучого його змінив Д. Жора.

Із 18 красунь до фіналу оголосили 10 учасниць, які у весільних сукнях від дизайнера Т Кахіані з нетерпінням чекали нагородження.

Отож, IV віце-міс принцесою України стала конкурсантка №13 із Запоріжжя.

III віце-міс принцесою України обрали учасницю №5 із Ів. – Франківська.

Звання ІІ віце-міс принцеси України виборола учасниця №12 зі Львова.

Першою віце-міс принцесою України журі обрало конкурсантку №18 із Києва

А міс корону, звання «Міс Принцеса України» отримала красуня під номером 8 із Маріуполя.

І хоча конкурс проходив під лозунгом «Краса єднає Україну» і це дійство краси, а не політики, усі на сцені намагалися підтримати словом хлопців, які зараз на Сході України. Одна з учасниць навіть просила, щоб ніхто не був байдужим і допомагали усі чим можуть, натомість Т. Петриненко із вірою в серці сказав, що з такими дівчатами в Україні та хлопцями в нас все буде гаразд!

Квіти, жовто-блакитні кульки та пісня «Родина» завершили феєричний фінал конкурсу…

Ми вже розпочали новий кастинг на шостий Національний конкурс краси Міс Принцеса України 2015. Перший кастинг по фото пройде 25 лютого 2015 року. Тож, шановні красуні, Ви маєте досить часу, щоб взяти участь у кастингу.  Надсилайте свої анкети та фото на поштову скриньку: princesa2015@ukr.net
Детальну інформацію про кастинг та завантажити анкету можна тут: http://princessaua.com/news/casting
Хай Вам щастить!