На сьогодні вже почалася передвиборча кампанія і майбутні кандидати, а особливо ті, хто був при владі, намагаються показати себе з «кращої сторони». Одним з таких кандидатів є Євген Рибчинський. Хто ж він є насправді? Які приховані факти з його біографії стали відомі журналістам? Про все це піде мова у даній статті.

Євген Юрійович Рибчинський — український політик, громадський діяч, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання.

Євген Рибчинський є амбітним політичним діячем. На політичній ниві йому належать такі досягнення як співавторство законопроекту № 5670 «Про мову», який передбачає обов’язковість державної мови в медіа, системі освіти і сфері послуг. Також Євген Рибчинський брав активну участь в розробці законопроекту про квоту на українські пісні в теле- і радіоефірі.  За час своєї поточної каденції 14 разів виступав з трибуни Верховної Ради України, став ініціатором 31 законопроектів, не рахуючи внесення змін до існуючих нормативних актів.

Євген Рибчинський відомий своїми радикальними поглядами на Україну на патріотизм, на українську мову як невід’ємний атрибут української держави.

Євген Рибчинський позиціонує себе в образі справжнього патріота, щирого сина Батьківщини та зразкового сім’янина.

Євген Рибчинський часто критикує владу, як таку яка нічого не робить для народу, при цьому акцентує увагу на своїй активній благодійній діяльності для українців. То він вихваляється своєю волонтерською діяльністю для бійців АТО, то відбудовує храми в країні.

Разом з цим, якщо проаналізувати таку благодійну діяльність, то виникає враження, що у Рибчинського Євгена існує певний кастинг, з відбору українців, яким він допомагає, а кого ненавидить. Так при всій його набожності та порядності Євген Рибчинський неодноразово порівнював жителів Донбасу з тарганами, яких треба травити дихлофосом.

Так, у своїй сторінці у Фейсбуці Євген Рибчинський розмістив наступну світлину:

Але, Луганськ це частина України, на якій також живе український народ. Тим паче не живе, а з 2014 року виживає. Однак, Євген Рибчинський напевне вважає, що в теперішніх реаліях допомога армії, є біль придатною для піару, чим підтримка постраждалих людей від війни. Тим паче, в той час, коли з 2014 року точиться війна за Донбас, за звільнення окупованих територій та їх жителів Євген Рибчинський пропонує витравити таких людей дихлофосом.

Євген Рибчинський є відомим прихильником декомунізації. Так, в «Українській правді» міститься запис Євгена Рибчинського. Про те, що декомунізація є важливою для того, щоб ланцюги тоталітарного минулого не тримали Україну прикутою до кривавої стіни російського імперства. І не в останню чергу для того, щоб комуністична ідеологія зрештою опинилася там, де їй саме місце – на цвинтарі історії.

Тобто, Євген Рибчинський порівнює правління радянської влади в Україні з кривавою стіною російського імпертаства. Але, чим краще сам Євген Рибчинський від радянської влади, якщо порівнює частину українського населення з тарганами та пропонує його витравити дихлофосом.

Радянська влада вчинила геноцид щодо населення України в 1932-1939 роках,  Рибчинський Євген закликає вчинити ті ж самі дії у відношенні жителів Донбасу.

Як може народний депутат України, патріот, та й взагалі здорово мисляча людина дозволяти собі такі вислови стосовно живих людей?

Разом з цим, Євген Рибчинський, як активний користувач соціальних мереж продовжує розміщати світлини з своїми віршами присвяченими Неньці-Україні

Євген Рибчинський, як народний депутат України, як патріот, який знає історію своєї держави повинен розуміти, що одною із головних проблем України з покін віків був її поділ на два ворогуючих сектори — схід і захід. І замість того, щоб сприяти вирішенню даної проблеми і об’єднанню всіх українців в одній державі Україні, Рибчинський вчиняє всі дії, щоб ще більше розпалити цей конфлікт поділяючи населення України на українців і на жителів Донбасу – тарганів.

Така поведінка Євгена Рибчинського просто не вкладається рамки ні моральності, ні здорового глузду.

Радикальні висловлювання Євген Рибчинський дозволяє собі не тільки стосовно населення Донбасу, а й ще стосовно представників українського шоу-бізнесу, погляди яких дещо не сходяться з поглядами Євгена. Так під немилість депутата потрапили Світлана Лобода, Ані Лорак, Віталій Козловський, Таїсія Повалій, тільки за те, що останні їздять до Росії та дають там концерти. Рибчинський вважає такі дії представників шоу-бізнесу як заклики до антиукраїнських дій.

Євген називає, таких артистів зрадниками та закликає бойкотувати їх виступи на території Україні, трансляцію їх кліпів та пісень на українських телеканалах та радіостанціях. Але ж, не тільки українські зірки їздять на заробітки в Росію, більшість українських політиків, а також колег Рибчинського по Верховній Раді  мають бізнес в Російській Федерації. Однак, чомусь Рибчинський акцентує увагу саме на деяких українських артистах, котрих раніше називав своїми друзями.

Критикуючи невгодних собі представників шоу-бізнесу Рибчинський показує свій патріотизм, свою  любов до Батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, особливе емоційне переживання за Батьківщину.

Але як виявилося народний обранець та справжній патріот своєї Батьківщини Євген Рибчинський, який так критикує тих хто дозволяє собі спілкуватися в Україні не тільки державною мовою і їздити до Росії на заробітки і сам живе на дві країни.

Ще в 2011 році  Євген Рибчинський разом із сім’єю виїжджає  до Сполучених Штатів Америки в штат Коннектикум, де Євген орендує будинок для постійного проживання.

В 2013 році під час Революції Гідності,  Рибчинський залишає сім’ю в Сполучених Штатах Америки та повертається до України. Своє повернення, політик пояснив тим, що не зміг залишатися осторонь коли в країні таке твориться.

По поверненню до України Рибчинський починає кар’єру політика, яка після участі в Євромайдані починає стрімко йти вверх. За чотири роки Євген Рибчинський встиг отримати мандат народного депутата України, примкнути до блоку Петра Порошенка, вийти з блоку «Петра Порошенка», приєднатися до депутатської групи «Воля народу», потім увійти в міжфракційне депутатське об’єднання «Київщина», балотуватися на посаду Київського міського голови.

На даний час Євген Рибчинський очолює посаду заступника голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю.

Видно, що Євген Юрійович досить серйозно відноситься до своєї політичної кар’єри, витрачає багато часу та сил, щоб знайти своє тепле місце під куполом Верховної Ради України.

Цікаво, чи знаходиться у такого амбітного політика, так зайнятого своєю кар’єрою, час на виконання своїх прямих депутатських обов’язків, ну крім того, щоб виражати свої погляди щодо населення Донбасу та створення законів, спрямованих на витравлення невгодних Рибчинському представників шоу-бізнесу.

Також, цікаво, чи залишається час у такого зразкового сім’янина на свою сім’ю, адже Євген Рибчинський є батьком чотирьох синів.

Крім стрімкого росту політичної кар’єри, у Євгена Юрійовича, з моменту обрання останнього народним депутатом України, значно виріс і матеріальний стан.

У порівнянні з декларацією нардепа у 2013 року, у 2017 році у власності  Євгена Рибчинського значно збільшилася кількість земельних ділянок, будинків, а також Євген поповнив своє багатство колекцією коштовних годинників та ювелірних виробів.

Так, якщо в 2013 році Євген Рибчинський декларує земельні ділянки загальною площею 10000 кв.м, житлові будинки загальною площею 600 кв.м., то в 2017 році Рибчинський вже декларує земельні ділянки – загальною площею 11411 кв.м., житловий будинок в Обухівському районі, с. Красне Перше Київської області та житловий будинок в Рокитнянському районі в с. Бирюки Київської області, а також сім дорогоцінних годинників марки «Rolex», «Krieger», «Parmigiani» на загальну суму 683 500 гривень та ювелірні вироби на загальну суму – 364 200 гривень.

Як виявилося на даний момент Євген Рибчинський продає свій будинок в селищі Красне Перше Обухівського району Київської області. Оголошення про продаж розміщено на сайті з продажу нерухомості domik.ua.

Як вбачається з оголошення будинок є справжнім палацом, включає в себе басейн, сауну, дорогоцінні меблі та предмети декору і збудована це вся краса в 2017 році, саме в період народного депутацтва Рибчинського. І оцінює Євген цю всю красу майже в  1,5 млн. доларів США.

http://domik.ua/nedvizhimost/krasnoe-pervoe-prodam-dom-id9306928.html

Уникальный дом на берегу реки Красная! Эксклюзивно, дорого и стильно!

$ 1 450 000, грн 43 312 500 грн 77941 / м2 грн 38 425 000

Киевская обл, Обуховский район, Красное перове Дом

Общая / жилая / кухня / участок: 493 / 333 / 90 м2, 100 соток, Этажей: 2

Год постройки здания — 2017, бассейн, бытовая техника, газ, интернет, паркинг, терраса, кондиционирование, тв спутниковое, камин, охранная сигнализация, электричество, канализация, сауна, с мебелью, водопровод, скважина, без комиссионных

Так, дійсно унікальність та дорожнеча будинку Рибчинського вражає. Одне залишається не зрозумілим, як можна на заробітну плату народного депутата, приблизно в 25-30 тисяч гривень в місяць придбати такий будинок.

В 2017 році Євген Рибчинський задекларував річний дохід в розмірі  309 955 гривень. То звідки тоді дорогоцінні годинники? Ювелірні вироби? Будинок за 1,5 млн. доларів США? Чи дійсно таким чесним є Євген Рибчинський як намагається виглядати?

Крім цього, таку розкіш Євген Рибчинський дозволяє собі не лише в Україні, а й в Сполучених Штатах Америки.

Так, колишня няня Рибчинського в програмі «Гроші», яка транслювалася на телеканалі «1+1» 5 березня 2018 року, розповіла, що будинок, який орендував Євген Рибчинський для проживання з сім’єю знаходиться на березі озера, є дуже великим та включає в себе  десять кімнат, п’ять туалетів та більше тридцяти вікон і займає площу понад 500 кв.м.

З відкритих джерел журналісти «Грошей» дізналися, що американський будинок нардепа коштує близько 700 тисяч доларів і офіційно належить іншій родині. Але і оренда такого будинку обійдеться в суму близько 1,5 млн. гривень в рік.

То звідки гроші в простого народного депутата? Тим паче, що Євген, як він стверджує, утримує трьох малолітніх дітей, сплачує за їх навчання та навчання дружини. Та й саме проживання в Америці обходиться досить дорого.

Що ж повернемося до сім’ї справжнього патріота України Євгена Рибчинського.

Протягом всього часу перебування Євгена в Україні його сім’я продовжувала проживати в Америці, де діти відвідують американські навчальні заклади.

Рибчинський навідував сім’ю в Сполучених Штатах Америки, але як зазначив старший син Рибчинського – на своїй сторінці у Фейсбук, що батько приїжджаючи на короткий час у Штати, замість того, щоб проводити час з сім’єю, постійно сидить у соціальних мережах.

Але, що найбільш вражає, що діти патріота України Євгена Рибчинського чомусь носять не українські, а американські імена. Дивна позиція як для справжнього патріота, який критикує тих, хто розмовляє російською мовою та їздить до Росії.

Крім цього, як зазначив зірковий дідусь, Юрій Рибчинський в одному із інтерв’ю  Катерині Осадчій, Іван і Джорж отримали американське громадянство.

То чи може вважатися патріотом людина, яка зробила все можливе, для того, щоб її діти отримали громадянство іншої країни.

Ні. І сам Рибчинський, розуміє, що ні, тому і заперечує факт постійно проживання своєї сім’ї в Сполучених Штатах Америки.

Так в програмі «Світське життя» на телеканалі «1+1» на питання Катерини Осадчої Євген Рибчинський заперечив, те, що його сім’я постійно живе в Америці. Рибчинський зазначив, що його сім’я проводить в Америці приблизно 40 відсотків часу на рік, а весь інший час проживають в Україні.

Але, як може сім’я Євгена Рибчинського проводити в Сполучених Штатах Америки 40 відсотків часу на рік, якщо діти та дружина Рибчинського там навчаються.

Останнім часом, Євгена Рибчинського досить часто критикують за його проживання на дві країни.

Наші журналісти готуючи даний матеріал вирішили зв’язалися з дружиною Євгена – Юлією Рибчинською, та поцікавитися як живеться сім’ї Рибчинського в Сполучених Штатах Америки, на що Юлія приголомшила нас шокуючою відповіддю.

Виявляється, що зразковий батько та коханий чоловік, Євген Рибчинський, щоб уникнути постійних провокаційних запитань про його проживання на дві країни, і про постійне проживання своєї сім’ї в Сполучених Штатах Америки, що негативно впливає на його імідж справжнього патріота, вирішив  просто розлучитися із своєю дружиною Юлією та завести собі нову сім’ю вже в Україні.

А й справді дуже стратегічний крок, адже тепер при наступних провокаційних запитаннях Євген Рибчинський зможе просто відповідати про те, що в Америці проживає його колишня дружина, а теперішня його сім’я проживає в Україні як і належить сім’ї справжнього патріота. Однак, чи можна вважати такий вчинок Рибчинського, вчинком справжнього чоловіка та порядної людини, то це вже залишається питанням.

Ми вирішили перевірити слова Юлії і знайшли на офіційному сайті Судової влади в розділі Стан судових справ інформацію про те, що дійсно 25 травня 2018 року Євген Рибчинський звернувся з позовною заявою до Оболонського районного суду м. Києва про розірвання шлюбу з Юлією Рибчинською. Судовий розгляд даної справи призначено на 6 березня 2019 року.

Юлія також повідомила, що Євген Рибчинський давно не навідує свою сім’ю, зовсім не цікавиться як і на що живуть його діти.

Найбільш шокуючим виявилося те, що як повідомила Юлія, Євген Рибчинський перестав матеріально утримувати сім’ю і на даний момент Юлія з дітьми живуть в Сполучених Штатах Америки в притулку для жінок, що зазнали насильства у сім’ї.

В таке важко повірити. Адже, Євген Рибчинський виходець з інтелігентної сім’ї. В соціальних мережах постійно розміщує світлини про те, як він любить своїх дітей та дружину. А тут,  покинув на призволяще власних дітей.

Юлія розповіла, що вже давно Євген Рибчинський не надсилає для неї з дітьми коштів. Всі заощадження, Юлія витратила на навчання та харчування дітей. Однак сплачувати орендну плату за будинок вона не має змоги, так як сама є студенткою та ніде не працює. Так, Юлія Рибчинська змушена була переїхати разом з дітьми до притулку, де проживає і зараз.

В підтвердження своїх слів Юлія вислала фотознімки з притулку.

Якщо порівняти фотознімки, які вислала нам Юлія, на яких зображена Юлія з дітьми, та фотознімки, які розміщував на своїй сторінці у Фейсбуці Євген Рибчинський, ще до розлучення, навіть неозброєним оком видно, якими щасливими раніше виглядала Юлія та діти, і якими змученими вони виглядають зараз.

Фото щасливої сім’ї Рибчинських із сторінки Євгена Рибчинського у Фесбуці.

Фотознімки як сім’я Рибчинського виглядає зараз:

Отже,  виходить, що зразковий сім’янин, люблячий батько та чоловік, це лише вдало продуманий образ народного депутата Євгена Рибчинського спрямований на виклик довіри в народу України з метою задоволення своїх політичних амбіцій.

Однак, залишається  безліч питань, як політичний діяч Євген Рибчинський може навести лад в країні, якщо він посіяв хаос у власній сім’ї, як Євген Рибчинський може сприяти процвітанню України та виведенню більшої частини населення з убожіння, якщо він свою сім’ю матеріально не хоче утримувати і як народ може довіряти народному обранцю Євгену Рибчинському, якщо він зрадив найдорожчих людей – своїх синів.

Так, сім’я успішного українського політика, громадського діяча,  продюсера, видавника та поета Євгена Рибчинського, проживає у притулку для тимчасового перебування жінок, що зазнали насильства у сім’ї, в той час, як у власності Євгена Рибчинського перебувають земельні ділянки та будинки в Київській області, квартира в м. Києві, авторські права на вірші, тексти пісень, пісні та відеокліпи, знаки товарів і послуг, створені ним в 1995-2016 роках, цінні папери та інше майно.

 

Народний обранець Євген Рибчинський «плює» не тільки на український народ, а й на українські закони, які сам, будучи депутатом Верховної Ради і приймає. Так, за словами Юлії, Євген Рибчинський їй повідомив, що ні вона, ні їх спільні сини нічого з його власності не отримують. Хоча, більшість його майна була ним отримана за сприяння дружини Юлії, з її допомогою, підтримкою та перебуваючи у шлюбі з нею.

У всіх цивілізованих країнах світу таке майно визнається спільною власністю подружжя, але не для Євгена Рибчинського. У Рибчинського свої закони, вигідні лише йому.

Крім цього, не дивлячись на те, що шлюб з Юлією Рибчинською ще не розірвано, Євген Рибчинський вже проживає з іншою жінкою, складає та присвячує їй пісні, знімає на них кліпи.

Так, коли в країні війна, коли більшість людей за межею бідності Євген Рибчинський знімає кліпи та присвячує їх своїм коханкам.

Коли сім’я Рибчинського живе в притулку і не має коштів для свого нормального існування Євген Рибчинський насолоджується своїм життям.

Ось як виглядає «справжнє лице» щирого патріота, зразкового сім’янина, благодійного діяча народного депутата Євгена Рибчинського.