moskalenkoНа сьогоднішній день Україна переживає важкі часи. Ми втрачаємо наших героїв, наших солдат, що виборюють наше право жити вільно, право жити у власній країні, любити та мати власне майбутнє. Кожен громадянин нашого українського суспільства знає, що солдатам дуже важко, часто вони не мають достатнього захисту та потребують допомоги, підтримки та віри в те, що все буде добре для кожного. Варто зауважити, що не зважаючи на те, що в зону АТО доволі важко потрапити, солдати отримують матеріальну допомогу. Нещодавно ініціативна група за допомогою «Альянсу Краси» та Вадима Геращенко відправила солдатам велику кількість шампунів, мила та гелів, а також мазі на лікувальних травах, що допомагають заживлювати рани та подразнення. Дану передачу було розділено між 25 та 11 батальйонами збройних сил України.

Окрім того, висловлюється велика подяка волонтеру з Демидова, що допоміг передати силовикам медикаменти, а також одноразовий посуд. Бійці з Іванківського району отримали продукти харчування. Велика подяка висловлюється жителям Вишгородщини за підтримку, а також матеріальну та гуманітарну допомогу бійцям. Варто ще раз наголосити, що Європа починається з простої людини, що здатна співпереживати, а також допомагати ближньому у різні часи. Наразі будь-яка допомога українському солдату є актуальною. Допоміг з транспортними перевезеннями Ярослав Москаленко. Вантаж в АТО прибув вчасно та в повному обсязі, що важливо, адже регіон залишається неспокійним, а місцеве населення знаходиться в максимальному напруженні. Не варто зволікати та вважати, що події в країні вас не стосуються. Те, що наразі відбувається на Донбасі стосується всіх і кожного, адже це справжня війна за власну волю, честь, свободу жити вільними в умовах демократичного суспільства. Кожен з нас вірить, що ми переможемо гніт тоталітаризму, що залишився ще з колишнього Радянського Союзу та зможемо побудувати таке суспільство, де в центрі уваги буде людина, її права та свободи. Останні події лише доводять той факт, що ми зможемо жити інакше. А починати необхідно з себе. Допомога близьким та підтримка інших – найголовніша мета кожного українця. Ми більше не можемо жити по принципу «Моя хата з краю», ми зможемо позбавитися від кліше та стереотипів, допомагаючи собі та українському солдату.

Цінна будь-яка допомога, а з приводу перевезень вантажу та доставок можна дізнатися на сторінці Ярослав Москаленко – Facebook.