рождественская елкаЯкщо в радянські часи типовим вважався домашнє свято з класичними салатами на столі і штучною ялинкою, то зараз нікого не здивуєш і новорічним походом до нічного клубу. Щоб відзначити наступаючий рік барвисто і оригінально, варто почати планування задовго до кінця грудня. Перш за все, купити штучну ялинку в магазині Різдво, який знаходиться в Україні, м. Дніпропетровськ. Потім важливо визначитися з такими важливими деталями, як компанія і місце святкування. Для маленьких компаній і сімейних пар актуальною буде добре спланована поїздка в інше місто або країну. Важливо врахувати такі нюанси, як необхідність акліматизації, візовий режим та наявність місця для проживання. Краще за все не ризикувати і відвідати міста нашої країни або європейський закордон.

Для великих компаній потрібен і великий простір. Тому краще не обмежувати себе рамками малогабаритних квартир і невеликих кафе. Якщо варіант з нічним клубом вже не приваблює, варто зняти велику квартиру або ж орендувати зал ресторану. В такому випадку ви будете застраховані від неприємностей у вигляді відсутності посуду або місця для танців.

Як для сімейного свята, так і для зустрічі друзів буде цікавим варіант перенесення акцентів. Звично починати зустріч Нового року ввечері, ближче до півночі. Але можна проекспериментувати і влаштувати свято вже зранку. Наприклад, влаштувати прогулянку до міської вуличної ялинки, зимовий пікнік або катання на санках. Для активних людей прекрасно підійде святкова прогулянка на лижах або похід на ковзанку. Краще продумати програму на ранок заздалегідь, щоб не забути захопити з собою їжу, гарячі напої в термосі і фотокамеру, щоб зафіксувати оригінальне початок свята.

Компаніям, в яких будуть і дорослі, і діти, сподобаються тематичні вечірки. Спробуйте, наприклад, зустріти Новий рік за фен-шуєм, з відповідними стравами, кольоровим оформленням кімнат, одягом і навіть музикою. Так можна і весело провести час, і задобрити астрологічного покровителя наступних 365 днів. Вивчивши китайських календар, Ви дізнаєтеся масу подробиць про тих тварин, які будуть талісманами в прийдешньому році. На цій основі буде легко організувати і святковий стіл, і культурну програму. Різноманітні конкурси можна придумати самому, так само як і виготовити тематичні подарунки. Пам’ятайте, чим інтенсивніше Ваша програма розваг біля пухнастої штучної сосни, тим актуальніше буде продумане меню. У ньому буде місце легких закусок, солодощів із освіжаючими напоями. А от кількість алкоголю можна зменшити до символічної.

Організовуючи свято, сміливо підключайте родичів і друзів до процесу підготовки. Робота знайдеться навіть найменшим помічникам. Вони можуть виготовити яскраві прикраси інтер’єру. Намагайтеся заздалегідь скласти список необхідних придбань, в тому числі і подарунків. Ви зможете якісно все організувати без особливих витрат часу і нервів, при цьому заощадивши і гроші.