У неділю, 09 листопада, в запорізькому Палаці Культури «Дніпроспецсталь» відбувся Гала-Концерт 23го Обласного молодіжного фестивалю естрадних мистецтв «Зорепад». Організатори проекту — Запорізький обласний центр молоді й Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

На найбільшій сцені Запоріжжя за звання кращих вокалістів, танцюристів, акробатів, декламантів та майстрів оригінальних жанрів зійшлись хлопці та дівчата зі всієї області.

Протягом двох з половиною годин юні та досвідчені таланти несли до глядацької зали позитив, творчість та талант, заробляючи в журі бали та перемоги. Приємно дивували глядачів й самі судді — ілюзіоніст Дмитро Смага згадував про свою улюблену зиму та показував фокуси з літаючим журнальним столиком та серветкою, яка спочатку перетворилась на паперову сніжинку, а потім — на генератор блискучих конфеті. А суддя з вокалу, юний учасник телевізійного проекту «Голос. Перезавантаження» — Андрій Шамрай, виконав ліричну пісню.

Найбільшу кількість фіналістів та лауреатів цьогоріч підготував Пологівський та Токмакський райони — серед лауреатів саме їхні міста та селища називались найчастіше.

Поза віковою категорією виступили й запорізький інструментальний колектив «Барабанза», виконавши африканські запальні мотиви та колишній гурт «Спідвей».

Отримали ж переможці окрім пам’ятних дипломів та відзнак також цінні призи та подарунки. Трійка ж найяскравіших конкурсантів на чолі з Сергієм Соловйовим додатково отримали Сертифікати на участь в ІІІ Міжнародному Благодійному Фестивалі талантів «Казкові Передзвони», де захищатимуть честь рідних області й України на «міжнародній арені» в грудні в Запоріжжі.

«Сьогодні відбувся вже 23й Зорепад — з року в рік ми бачимо все захоплючі й неймовірніші виступи як учасників попередніх Зорепадів, так і дебютантів. Я більш, ніж впевнений, що наступного, 2015 року ми побачимо ще кращі номери та виступи» — поділився з присутніми ведучий заходу Владислав.

«Дуже приємно відволіктись від напружених буднів та просто насолодитись гарними співами та танцями. Класно, що колишні учасники конкурсних проектів Обласного центру молоді й наших, окремо, такі, як Андрій Шамрай й інші сьогодні представляють Запорізький край й Україну на світових й національних сценах. І нехай повниться талантами наша область» — поділився директор Фестивалю «Казкові Передзвони» — Олександр Кахай.