Новости Запорожья и в Украине

Запоріжжя: рятувальники проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу наміських пляжах

28 Август 2017

Комментарии

0
 Август 28, 2017
 0

Категория Общество

В останні спекотні дні літа рятувальники провели профілактичні рейди серед відпочиваючих на міських пляжах м. Запоріжжя на тему: «Правила безпечного відпочинку на воді»

В останні дні літа мешканці та гості міста продовжують відвідувати міські пляжі. І нехай відпочиваючих на воді вже не так багато, як в розпал сезону, але робота у цьому напрямку в пріоритеті, адже проблема загибелі людей на водних об’єктах стоїть дуже гостро, тому інспектори розповсюдили серед відпочиваючих наочні агітаційні матеріали (листівки, пам’ятки, буклети тощо) з правилами безпечного вівпочинку на воді та поспілкувалися з громадянами особисто.

Крім цього, спеціалісти служби з надзвичайних ситуацій перевірили рятувальні пости, розташовані на пляжі. Пости і станція обладнані рятувальним спорядженням, остання має в розрахунку рятувальні човни. На місцях чергують водолази-рятувальники з біноклями, які пройшли спеціальне навчання та мають відповідні посвідчення.

«Зі слів людей, наявність таких постів та безпосередньо рятувальників вселяє довіру та робить відпочинок більш безпечним. Залишилась справа за самими відпочиваючими, які, якщо прислухаються до інспекторів, і будуть дотримуватися правил,  забезпечать собі щасливий та безпечний  відпочинок» — повідомляє начальник Запорізького міськрайонного  управління  ГУ ДСНС у Запорізькій області Микола Заіка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)