Впевнено крокує по місту громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

З метою ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника щороку проводяться громадські Акції в м. Запоріжжя.

Організаторами заходу виступило Запорізьке міськрайонне управління ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області та Департамент освіти міста.

Місце проведення дитячого заходу рятувальниками було вибране не випадково, адже ДПРЧ-2 є однією з кращих по професійній підготовці.

Рятувальники продемонстрували дітям можливості пожежно-рятувальної техніки та рятувального обладнання, наочно показали методи гасіння вогню. Хлопчаків зацікавили основи рятування людей в умовах надзвичайних ситуацій. У дітей звучало чимало емоційних питань та лунала цікавість у захопленні пожежно-рятувальної справи.

У доволі цікавій та ігровій формі дітям розповіли, яких правил необхідно дотримуватися, як діяти та куди звертатися по допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема розповідали, що робити під час пожежі, виявленні боєприпасів, розливі ртуті та як надавати першу долікарську допомогу собі та потерпілому.

«Один з епізодів громадської акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» позаду, але ми сподіваємося, що всі заходи, які відбулися під час її проведення були не лише цікавими, а й залишили в свідомості дітей та посприяли удосконаленню у них знань та практичних навичок поводження при зустрічі з небезпечними подіями», — впевнено засвідчив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.