Новости Запорожья и в Украине

Впевнено крокує по містам громадська акція „Запобігти. Врятувати. Допомогти”

24 Апрель 2017

Комментарии

0
 Апрель 24, 2017
 0

Категория Общество

Організаторами заходу виступило Запорізьке міськрайонне управління ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запоріській області та Департамент освіти міста.

Рятувальники продемонстрували учням ЗОШ №32 можливості пожежно-рятувальної техніки та рятувального обладнання, наочно показали методи гасіння вогню. Хлопчаків зацікавили основи рятування людей в умовах надзвичайних ситуацій.У дітей звучало чимало емоційних питань та лунала цікавість у захопленні пожежно-рятувальної справи.

У доволі  цікавій та ігровій формі дітям розповіли, яких правил необхідно дотримуватися, як діяти та куди звертатися по допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації. Зокрема розповідали, що робити під час пожежі, виявленні боєприпасів, розливі ртуті та як надавати першу долікарську допомогу собі та потерпілому.

«Один з епізодів громадськоїакція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» позаду, але ми сподіваємося, що всі заходи, які відбулисяпід час її проведення, були не лише цікавими, а й залишили в свідомості дітей та посприяли удосконаленню у них знань та практичних навичок поводження при зустрічі з небезпечними подіями», — впевнено засвідчив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного  управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)