На Південному мікрорайоні в рамках покращення міста, почали масово видозмінювати пішохідні доріжки, вірніше, — їхнє покриття зі старого пошарпаного асфальту на сучасну тротуарну плитку.

Та мешканцям будинку за адресою Новокузнецька 13 ці доріжки, формально, «перерізали шляхи спасіння» — відтепер жодна машина не може заїхати до їхнього двору.
З одного боку, це позитивно — жодна авто-сигналізація не кричить під вікнами, батьки не бояться за життя підлітків у дворі, а з іншого — неможливість викликати аварійну службу газу, швидку, міліцію, чи, хоча б, таксі.
Актив мешканців звернувся до «ремонтників» із проханням піти на зустріч, але в комунальників свої робочі плани та завдання, через що мешканців будинку під «нещасливим» номером відправляють за міськими номерами мерії, слухавку де ніколи ніхто не підіймає.
А дуже скоро осінь та зима, які, взагалі, відріжуть цілу багатоповерхівку від життя детальнішу інформацію та «крик про допомогу» можна дізнатись/почути від голови активу будинку — Оніпко Ольги (0633019982, 0661235411).