Вибух, пожежа та травмування власника стала результатом порушення правил пожежної безпеки при проведені ремонту газового обладнання автомобіля.

О 15:06 31 січня на пункт зв’язку 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Запоріжжя надійшло повідомлення про пожежу у приватному гаражі, розташованому по вулиці Добролюбова, 25. Про вибух з подальшим займанням автомобіля до служби порятунку «101» сповістив сусід потерпілого. Під час проведення розвідки було виявлено 23 — річного власника приміщення, якого рятувальники евакуювали назовні та передали до рук прибулих медиків. Зусиллями бійців ДСНС вже о 15:32 пожежу було повністю ліквідовано. Вогнем знищено автомобіль ВАЗ 21099, а також автомобільне придання та запчастини. Як попередню версію виникнення пожежі фахівці називають порушення правил пожежної безпеки при проведені ремонту газового обладнання. Наразі встановлюється остаточна причина виникнення вогню, а також суми збитку та врятованих матеріальних цінностей.

Повідомив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.