20 грудня в обласному Центрі реабілітації дітей (обласний притулок для сиріт) в рамках Дня Святого Миколая відбулися спортивно-розважальні естафети, організаторами яких виступили атлет та плавець — Олександр Кахай й акробат та повітряний гімнаст — Владислав Катін.
На вихованців закладу очікувала майже півторигодинна програма, яка охопила як дорослих, так і дітей. Одні брали участь в рухливих іграх та казці-зарядці (коли на кожного героя виконується окремий рух), інші ж ділилися власними ідеями та планами на майбутнє, способами та шляхами їхнього досягнення.
Найспортивніші ж хлопці та дівчата представили свої акробатичні таланти — шпагати, розтяжки, стійки та ходіння на руках. Отримали ж всі учасники естафет корисні подарунки.
— «Ми вирішили трохи відійти від буденних концертів та вистав та провели для вихованців Центру рухливий емоційний позитивний захід з користю для тіла та душі. За їхні старання та натхнення ми подарували всім учасниками набори канцтоварів й трохи іграшок» — поділився головний організатор — Олександр Кахай.
— «Діти — супер! Такого заряду позитиву я, мабуть, ще ніколи не отримував, як від цієї спортивно-розважальної зустрічі. На наступний раз ми підготуємо малечі ще цікавіші змагання та завдання» — розповів Владислав Катін.
 Проводжали ж організаторів естафет хлопці та дівчата щирими посмішками, яскравими очима та словами «Дякуємо! Приходьте ще!»