Новости Запорожья и в Украине

УВАГА! ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!

28 Август 2017

Комментарии

0
 Август 28, 2017
 0

Категория Общество

На даний час на території країни триває суха спекотна погода. З початку року на території  м.Запоріжжя зафіксовано понад 1957 пожеж, з яких понад 1400 — пов’язані з випалюванням на відкритій території сухої рослинності та сміття.

Одне із основних проблемних питань сьогодення являється загоряння несанкціонованих місць зберігання твердого побутового сміття та інших відходів. За останні два тижні, спостерігається тенденція загоряння місць з масовим скупченням побутового сміття. На жаль, такі місця ніким не охороняються та ніхто за стан утримання території відповідальності не несе.

Також будьте пильними під час відпочинку на природі. Не провокуйте пожежі в лісових масивах та екосистемах.  Застерігаємо вас, що згідностатті 245 Кримінального Кодексу України, знищення вогнем або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення чи іншим загальнонебезпечним способом карається відповідно до вищевказаної статті чинного законодавства.

«Шановні громадяни! Якщо випомітили загорання в екосистемах, на відкритих територіях, поряд з сміттєзвалищами, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних Правил пожежної безпеки вбереже всіх нас від трагічних наслідків» — наголошує начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного  управління  ГУ ДСНС у Запорізькій області Ігор Бабак.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)