З початку учбового року  рятувальники подбали про пожежну безпеку у освітніх закладах — проводячи «уроки безпеки».

1 вересня, у День знань, співробітники відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної,  техногенної безпеки та цивільного захисту    ЗМУ ГУ ДСНС у Запорізькій області провели відкриті уроки з безпеки життєдіяльності для учнів загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів міста. Про це повідомив заступник начальника відділу підполковник  служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

Подібні уроки регулярно проводяться в рамках  акції «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності», які спрямовані на підготовку учнів та молоді до дій в умовах екстремальних і небезпечних ситуацій, закріплення навичок безпечної поведінки на дорозі та  на воді, а також знань правил пожежної безпеки.

Підводячи підсумки  одного з етапів акції можна відмітити високу підготовку учнів та педагогічного складу деяких шкіл міста та студентів і викладачів Запорізького національного технічного університету.

Протягом усього навчального року будуть проходити покази пожежної техніки та обладнання. Крім того, будуть проведені тренування з пожежної безпеки та екстреної евакуації, де учні на практиці відпрацюють дії у разі виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій.