27 січня (середа) 2016 року о 13:00 на вулицях міста Запоріжжя з метою запобігання епідемії грипу, який важко піддається лікуванню, городяни отримали профілактичні препарати протигрипозної групи.

Понад 200 запоріжців отримали сьогодні можливіть захиститися від грипу, який поширюється запорізьким регіоном. У той час як на аптечних складах практично вичерпані запаси оксолінової мазі, а поставки профілактичного препарату затримуються, небайдужі до епідеміологічної ситуації в місті ативісти вийшли на допомогу тим, хто обмежений у коштах або в часі та не в силах придбати препарат і вчасно захистити себе від недуги.

stop-gripp-2

Справка: В Запорізькій області епідпоріг перевищено на 25,5%. Практично в 2,8 рази зросла кількість госпіталізованих, кількість ускладнень — в 2,6 рази. Пневмонія діагностована у 113 осіб. За минулий тиждень зареєстровано три летальні випадки. Всі — серед дорослого населення з підтвердженим лабораторно грипом AH1N1.  У Держсанепідслужбі рекомендують використовувати замість оксолінової мазі вазелін, а також будь-який дитячий або жирний крем. Медики кажуть, що для обробки носа перед виходом на вулицю добре підійде і масло чайного дерева. А ще лікарі настійно рекомендують після відвідування вулиці ретельно мити руки з милом.

stop-gripp-5

stop-gripp

З повагою, прес-служба РПЛ