Новости Запорожья и в Украине

Стартував «Місячник підготовки до опалювального сезону»

10 Сентябрь 2015

Комментарии

0
 Сентябрь 10, 2015
 0

Категория Общество

9 вересня стартував «Місячник підготовки до опалювального сезону»

З настанням холодів зростає небезпека виникнення пожеж в житлових будинках. В зв’язку з цим фахівці Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізької  області спільно з представниками Запорізького спеціалізованого ремонтно-будівельного орендного підприємства протипожежних робіт провели роз’яснювальну роботу з мешканцями приватного жилого сектору Ленінського району м. Запоріжжя. Про це повідомив заступник начальника відділу підполковник  служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

В ході своєї роботи рятувальники звернули увагу на будинки одиноких та соціально-незахищених громадян.

У будівлях літніх людей було перевірено стан пічного опалення, а також очистку димоходів від сажі. Пенсіонерам нагадали правила поведінки у період експлуатації печей, а також наголосили на недопущення їх перегріву та вручили пам’ятки з правилами пожежної безпеки.

bezpeka-1

Мешканцям приватного сектору на практиці показали, як необхідно прочищати вентиляційні канали, і чому важливо слідкувати за їх утриманням.

«Не такий страшний вогонь на пожежах, бо від нього люди можуть втекти, як страшний чадний газ, надихавшись якого людина може знепритомніти. Отруєння продуктами горіння не лише завдає шкоду здоров’ю, а й інколи призводить до летальних випадків. Надихавшись чадного диму, особливо в нічний час, людина засинає і вже більше ніколи не просинається. З метою усунення таких трагічних наслідків фахівці нашого підприємства проводять перевірки стану утримання вентиляційних каналів, печей та опалення», — зазначив співробітник Запорізького спеціалізованого ремонтно-будівельного орендного підприємства протипожежних робіт Володимир Половков.

Запорізьке  міськрайоне управління ГУ ДСНС у Запорізької  області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки! Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)