26 квітня співробітники Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області та працівники Запорізького державного медичного університету відпрацювали спільні заходи, спрямовані на попередження виникнення пожеж та надзвичайної ситуації.

Зустріч працівників ДСНС України зі студентами-медиками та їх педагогами розпочалась з теоретичної частини. Під час лекції рятівники провели заняття з кількох спеціалізованих тем. Зокрема, були розглянуті основні вимоги пожежної безпеки під час учбового процесу та у побуті, зокрема під час користування електричними та газовими приладами, застерегли від небезпечних забав із сірниками та цигарками, роз’яснили, як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти виникненню нещасних випадків під час відпочинку на природі.

Особливу увагу було приділено алгоритму дій у разі виникнення пожежі та надзвичайної ситуації, правильної та швидкої евакуації. Після цього інспектори розповіли про первинні засоби пожежогасіння та відпрацювали гасіння умовної пожежі.

«Цей традиційний захід уже впродовж п’яти років викликає значну зацікавленість, як з боку педагогів, так і з боку студентів», — коментує заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.