В останні дні травня на міських пляжам м. Запоріжжя рятувальники провели профілактичні рейди серед відпочиваючих на тему: «Правила безпечної поведінки на воді.»

Вже тиждень, як стоїть суха тепла погода. Мешканці та гості міста починають відвідувати міські пляжі. І нехай відпочиваючих на воді ще не так багато як в розпал сезону, але робота у цьому напрямку в пріоритеті, адже проблема загибелі людей на водних об’єктах стоїть дуже гостро, тому інспектори роздали листівки з правилами безпечної поведінки на воді та поспілкувалися особисто.

Крім цього, спеціалісти служби з надзвичайних ситуацій перевірили рятувальні пости, розташовані на пляжі. Пости і станція обладнані рятувальним спорядженням, остання має в розрахунку рятувальний човен. На місцях чергують водолази-рятувальники з біноклями, які пройшли спеціальне навчання та мають відповідні посвідчення.

Зі слів людей, наявність таких постів та безпосередньо рятувальників вселяє довіру та робить відпочинок більш безпечним.

«Залишилась справа за самими відпочиваючими, які, якщо прислухаються до інспекторів, і будуть дотримуватися правил, забезпечать собі щасливий та безпечний відпочинок», — повідомляє заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.