М. Запоріжжя: рятувальники провели профілактичний рейд серед населення з питань пожежної безпеки у побуті

Пожежні інспектори Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області  провели черговий профілактичний рейд з питань пожежної безпеки у приватному житловому секторі.

Мешканців приватних житлових будинків м. Запоріжжя проінструктували щодо безпеки в побуті та розповіли про найпоширеніші порушення правил пожежної безпеки, які призводять до виникнення пожеж, нагадали основні правила користування електро- та газовими приладами, а також пічним й іншими видами опалення.

Для більш детального ознайомлення з проблемою запобігання пожежам, співробітники ДСНС підготували спеціальні інформаційні листівки, які були вручені громадянам особисто, або покладені в поштові скриньки тим, кого не було вдома.

«Особливу увагу вогнеборці приділили роз’яснювальним бесідам з пенсіонерами, особами, що мають малолітніх дітей», — повідомив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного  управління ГУ ДСНС підполковник  служби цивільного захисту Олександр Степаненко.