У рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» на територі ДПРЧ №6 міста Запоріжжя працівники Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели відкритий урок з правил безпеки життєдіяльності.

Рятувальники продемонстрували дітям можливості пожежно-рятувальної техніки та рятувального обладнання, наочно показали методи гасіння вогню. Хлопчаків зацікавили основи рятування людей в умовах надзвичайних ситуацій.

У дітей звучало чимало емоційних питань та лунала цікавість у захопленні пожежно-рятувальної справи.

Особливу увагу школярів вогнеборці звернули на номери виклику служб екстреного реагування та нагадали, що у разі виникнення пожежі в приміщенні потрібно, перш за все, зберігаючи спокій, зателефонувати до Служби порятунку «101» та чітко назвати адресу й місце виникнення загоряння.

pozharnikiОдин з епізодів громадської акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» позаду, але ми сподіваємося, що всі заходи, які відбулися під час її проведення були не лише цікавими, а й залишили в свідомості дітей та посприяли удосконаленню у них знань та практичних навичок поводження при зустрічі з небезпечними подіями, — впевнено засвідчив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ЗМУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області майор служби цивільного захисту Олександр Степаненко.