Новости Запорожья и в Украине

Рейд пожежних інспекторів по закладах оздоровлення та відпочинку

17 Май 2016

Комментарии

0
 Май 17, 2016
 0

Категория Общество

Перед початком курортного сезону співробітниками органів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки проводяться планові та позапланові перевірки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення громадян.

Питання пожежної безпеки  знаходяться на контролі в органах ДСНС та міської влади. Це питання було розглянуто на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста.

reyd4Працівниками ДСНС перевірялись технічний стан систем автоматичної пожежної сигналізації, зовнішнього та внутрішнього водопостачання, засобів пожежогасіння. Крім того, разом з обслуговуючим персоналом об`єктів практично відпрацьовано  плани евакуації та дії на випадок пожежі.

reyd6

Під час перевірок, рятувальниками проводились протипожежні інструктажі з керівниками об’єктів та обслуговуючим персоналом, вручені пам’ятки з питань безпеки життєдіяльності, роз’яснені дії на випадок пожежі. До того ж, під час перебування відпочиваючих (дітей) в оздоровчих таборах, рятувальники будуть пильно слідкувати за дотриманням правил пожежної безпеки, а також проводитимуть різноманітні конкурси, вікторини, практичні відпрацювання з дітьми щодо дотримання заходів безпеки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)