21 жовтня 2016 року у рамках місячника з пожежної безпеки інспекторами Запорізького міськрайонного  управління ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області в Загальноосвітній школі №32 Хортицького району було проведено профілактичний захід з пожежної безпеки для учнів п`ятих та шостих класів. Метою таких заходів стало ознайомлення  дітей з пожежною, техногенною безпекою та цивільним захистом. В ході бесіди, школярам нагадали, що сірники та запальнички- це не іграшки, і дитячі пустощі з цими предметами можуть привести  до великої біди.

Співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій розповіли дітям про дії під час виявлення підозрілих предметів. Учням наголосили, що при знаходженні застарілих боєприпасів слід бути вкрай обережними: не треба намагатися перенести знахідку самостійно, не можна навіть торкатися до неї. Натрапивши на боєприпас, потрібно огородити його підручними предметами та повідомити до органів місцевого самоврядування або до Служби порятунку «101».

По закінченню лекції було оголошено сигнал евакуації. Класні керівники вивели дітей з будівлі навчального закладу на свіже повітря та  вишикували їх на фасаді школи. Згідно класного журналу було перевірено наявність дітей. Евакуація пройшла успішно. Через декілька хвилин прибув пожежний автомобіль і рятувальники продемонстрували дітям можливості пожежно-рятувальної техніки та рятувального обладнання та наочно показали методи гасіння вогню.