З метою запобігання виникнення пожежі та надзвичайних ситуацій у місцях з масовим перебуванням людей, працівники Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області, з 08 по 12 лютого 2016 року провели рейд на ринках міста.

«Інспектори роз’яснили керівникам та обслуговуючому персоналу ринків, а також підприємцям, які працюють в межах ринків, основні правила пожежної безпеки з розповсюдженням інформаційно-агітаційних листівок та пам’яток, нагадали як потрібно діяти у разі виникнення пожежі. Одночасно з цим оглянули наявність та технічну справність первинних засобів пожежогасіння, за допомогою яких можна ліквідувати пожежу, якщо її виявити на початкових стадіях горіння», — повідомляє заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

pozezhnik-2

Також не залишилася поза увагою технічна справність електромережі ринку. Інспектори нагадали працівникам ринку про важливість дотримання правил безпеки під час користування електрообігрівальними приладами, адже неправильне користування даними приладами може спричинити пожежу.

pozezhnik-1

Проведення таких рейдів є дуже важливими, адже завдяки цьому можна попередити виникнення нещасних випадків, пов’язаних із пожежами в місцях з масовим перебуванням людей.