Новости Запорожья и в Украине

ПОЖЕЖНІ ІНСПЕКТОРИ ПРОВЕЛИ РЕЙД ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

28 Май 2017

Комментарии

0
 Май 28, 2017
 0

Категория Общество

15-16 травня співробітниками Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно із представниками поліції провели профілактичний захід щодо попередження пожеж в екосистемах міста.

Під час рейду фахівці поспілкувались із перехожими та відпочиваючими у міських парках та скверах. Громадянам було проведено роз’яснення щодо недопущення виникнення пожеж. Під час рейду рятувальники роз’яснили людям про небезпеку неконтрольованого вогню, проінструктували щодо дій при виявленні пожежі, а також закликали громадян бути обережними і дотримуватись правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів Другої світової війни. Кожному співрозмовнику було вручено пам’ятки та листівки застережного характеру та нагадали про адміністративну відповідальність за порушення правил пожежної безпеки.

«Шановні громадяни, будьте дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території. Щоб ваша необережність не стала причиною пожежі сухої трави – ніколи не підпалюйте її на галявинах у лісі, не викидайте недопалки поблизу доріг та річок, де найчастіше і відбуваються загоряння. Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави», — застерігає заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)