Новости Запорожья и в Украине

Пожежні інспектори провели лекції-бесіди із священнослужителями

22 Февраль 2017

Комментарии

0
 Февраль 22, 2017
 0

Категория Общество

м. Запоріжжя: пожежні інспектори провели профілактичні лекції-бесіди із священнослужителями міста.

Протягом 13-17 січня, рятувальники провели роз’яснювальну роботу з настоятелями та парафіянами церков та храмів м. Запоріжжя.

Фахівці служби з надзвичайних ситуацій розповідали про основні причини виникнення пожеж у церквах, нагадували основні правила пожежної безпеки під час масового використання відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Також зауважили, що після завершення служби не слід залишати у церквах непогашені свічки, електропобутові та освітлювальні прилади необхідно від’єднати від електромережі.

Крім того, рятувальники нагадували настоятелям церков, що вкрай важливо під час проповідей розповідати населенню про необхідність дотримання правил пожежної безпеки.

Працівники ДСНС також оглянули стан протипожежного захисту релігійних споруд: особливу увагу звертали на стан утримання електрогосподарства, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, наявність в будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо.

По завершенню рятувальники роздавали усім присутнім пам`ятки застережливого змісту.

Повідомив заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)