24 лютого 2017 року Дирекцією концерну «Міські теплові мережі» м.Запоріжжя було організовано комплексне об’єктове навчання. Метою заходу є набуття злагодженості в роботі керівного складу концерну та формувань цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій та протидії терористичній загрозі. До участі в цьому заході було запрошено спеціалістів Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області.

Теоретичну частину навчання відкрив начальник служби пожежної безпеки та цивільного захисту концерну «Міські теплові мережі» Єрьоменко А.І. Привітавши учасників заходу, він доповів, що на підприємстві встановлено відповідний режим цивільного захисту, який включає проведення відповідних інструктажів, навчань і тренувань, адже об’єкти енергетичної галузі є складовою енергетичної безпеки України в цілому. Крім того, учасники ознайомилися з заходами, які були проведені у процесі підготовки до навчання та порядком проходження навчання керівництвом об’єкта та працівниками, діяльність яких пов’язана з організацією заходів цивільного захисту. За тактичним задумом на території концерну було закладено вибуховий пристрій. Подію кваліфіковано як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня. З числа працівників підприємства утворено ланку пожежогасіння; аварійну команду задіяно піротехнічний підрозділ АРЗ СП ГУ ДСНС та нацполіції.

У ході відпрацювання всі ланки служб цивільного захисту, спрацювали злагоджено, завдяки чому вдалося досягти необхідного результату підводячи підсумки навчання.

Зазначив заступник начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.