Співробітники ЗМУ ГУ ДСНС у Запорізькій області та Департаменту освіти підбили підсумки дитячого конкурсу малюнків на протипожежну тематику.

З метою формування у дітей культури поводження з вогнем, залучення до дій, спрямованих на запобігання пожежам, іншим техногенним явищам та навчання діям в умовах надзвичайних ситуацій на протязі лютого в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну тематику в м.Запоріжжя та Запорізькому районі серед учнів ЗОШ було проведено конкурс малюнків. На малюнках, які зроблені дитячими руками, рятівники можуть побачити себе та свою нелегку, а в деяких випадках небезпечну працю очима дітей.

Конкурс привернув увагу школярів до проблем безпеки життєдіяльності. У конкурсі прийняло участь 756 дітей різного віку. Журі під головуванням заступника начальника відділу Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС Олександра Степаненка визначило три кращих дитячих малюнки.

  1. місце : Команда ЗОШ №75 (Комунаровський р-он).
  2. місце: Шмирова Олександра (Вітрадницька ЗОШ ).
  3. місце : Баженюк Леонід ЗЗШ №3 (Жовтневий р-он).

Такі заходи закладають у свідомості дітей безцінні життєві правила безпечної поведінки, поважного ставлення до рятівників. А можливо в подальшому допоможуть зберегти життя та здоров’я не тільки собі, а свої близьким.