11 січня о 18 годині 17 хвилин на пункт зв’язку 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Запоріжжя надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Шмідта у приватному житловому будинку. Про займання до служби порятунку «101» сповістив сусід. Черговий караул вогнеборців на місці події встановив, що осередок вогню знаходиться в середині оселі – в одній з житлових кімнат палає диван. Під час проведення розвідки у приміщенні було виявлене тіло 59-річної  власниці оселі без ознак життя, яку рятувальники винесли назовні та передали до рук прибулих медиків. Зусиллями бійців ДСНС вже о 18:30 пожежу було повністю ліквідовано.

Вогнем знищено диван, ковдру та постільну білизну, пошкоджено перекриття. Як попередню версію виникнення пожежі фахівці називають необережність під час паління.

«Наразі встановлюється остаточна причина виникнення вогню, а також суми збитку та врятованих матеріальних цінностей», — повідомив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного  управління ДСНС підполковник  служби цивільного захисту Олександр Степаненко.