Новости Запорожья и в Украине

Недотримання правил пожежної безпеки призводить до трагічних наслідків

16 Ноябрь 2016

Комментарии

0
 Ноябрь 16, 2016
 0

Категория Общество

З настанням осінньо-зимового періоду у пожежно-рятувальну службу дедалі більше надходить повідомлень про пожежі та трагічні випадки на них, причинами яких є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газових приладів, пічного опалення та електрообігрівачів.

Основними причинами виникнення пожеж є інтенсивне використання опалювальних приладів, збільшення навантаження на електромережі, використання для опалювання саморобних електроприладів, порушення правил при проведенні електрозварювальних робіт, необережне поводження з вогнем при розігріванні комунікацій систем опалення та водопостачання, дитячі пустощі з вогнем.

Так, з початку 2016 року через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації електроустановок виникло 303 пожежі на яких загинуло 13 осіб. Травмованих 11 людей, з них 1 дитина. Врятованих 36 осіб, з них 4 дитини.

Через порушення правил експлуатації пічного опалення за 9 місяців 2016 року виникло 69 пожеж на яких загинула 1 людина. Травмовано 3 людини, з них 1 дитина.

Співробітники ЗМУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням в осінньо-зимовий період дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки!

ПАМ’ЯТАЙТЕ , ЩО ВАША ОСОБИСТА БЕЗПЕКА ТА БЕЗПЕКА РІДНИХ І БЛИЗЬКИХ ВАМ ЛЮДЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ НАСАМПЕРЕД ВІД ВАС САМИХ!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)