Навчання щодо дій під час сигналу «Повітряна тривога» у школі-інтернаті № 4Навчання щодо дій під час сигналу «Повітряна тривога» у школі-інтернаті № 4

25 лютого о 10:00 відповідно до наказу начальника цивільного захисту Запорізької області – голови облдержадміністрації відбулись навчання з питань цивільного захисту населення. Вони розпочались з перевірки функціонування централізованої регіональної системи оповіщення з включенням сирен, гучномовців та доведення навчального сигналу «Повітряна тривога» до населення Запорізької області.

Під час учбової тривоги до загальноосвітньої школи-інтернату № 4 м. Запоріжжя завітали спеціалісти Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області аби надати методичну допомогу щодо відпрацювання вмінь та навичок під час можливих надзвичайних ситуацій.

Першим етапом заходу став сигнал оповіщення про умовну надзвичайну ситуацію «Повітряна тривога». З приміщення, використовуючи шляхи, зазначені у відповідному плані евакуювали 250 дітей. Таким чином персонал та школярі на практиці відпрацювали евакуаційні дії.

Окрім цього, рятувальники провели з вихованцями профілактичну бесіду щодо елементарних правил безпеки, яких необхідно дотримуватись як у побуті, так і під час навчання.

Запорізьке міськрайонне управління
ГУ ДСНС України у Запорізькій області