Новости Запорожья и в Украине

Мешканці гуртожитку ризикують залишитися без житла на вулиці

10 Май 2017

Комментарии

0
 Май 10, 2017
 0
Категория Общество

Сьогодні 10.05.2017 о 9.00 за адресою вул. Олімпійська 26А, мешканці гуртожитку пікетують приватну фірму, яка незаконно почала реконструкцію харчоблоку гуртожитку під офісно-житлове приміщення.

Будівля гуртожитку мала бути передана до комунальної власності рішенням Запорізької міської ради від 26.12.01 №27 про надання згоди на прийом до комунальної власності міста Запоріжжя цілісного майнового комплексу гуртожитку по вул. Олімпійській, 26А. Перевірка прокуратури встановила, що передача будівлі відкладається вже котрий рік через відмову керівництва приватної фірми передати технічну документацію.

До теперішнього часу зазначені рішення залишаються невиконаними. Керівництвом фірми, якій раніше мешканці гуртожитку сплачували за  комунальні послуги,  було введено в оману Регіональне відділення Фонду держмайна та отримання від них неправомірної згоди на проведення реконструкції приміщень гуртожитку для харчування, що суперечить правам людини.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 191 КК України щодо неправомірних дій посадових осіб ПрАТ «Сатурн_Д».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)