Безпека життя — це головне! Інспекторським складом Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС в Запорізькій області регулярно проводяться масово-роз`яснювальні роботи з питань дотримання правил безпеки життєдіяльності і профілактики виникнення надзвичайних ситуацій.

11 жовтня працівникам пожежної охорони вдалось поспілкуватися з трудовими колективами як державних організацій, так і приватних. З огляду на те, що осінні вечори та ночі стали прохолоднішими і населення почало активно готуватися до холодів людям було роз`яснено як підготувати печі та обігрівачі, щоб не трапилось біди. Підвищили рівень знань населення в системі безпечного користування газовим обладнанням. А також нагадали, що нещасні випадки від дії електричного струму часто трапляються через пошкодження ізоляції електроприладів, несправні розетки та перевантаженні електромережі.

По результатам проведеної цілеспрямованої профілактичної роботи щодо дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях у побуті та соціальному середовищі встановлено, що в цілому населення знає про безпеку користування печами, обігрівачами, електроприладами та газовим обладнанням, але нажаль не завжди дотримується правил безпеки. Тому інспекція також звернула увагу людей на жахливі наслідки, які виникають при недотриманні правил пожежної безпеки.