За умови формування на річках та озерах тонкого льодяного покрову, зросла ймовірність травмування та загибелі людей через нехтування правилами безпеки під час зимової риболовлі.

З 20 по 22 січня інспекцією Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області проводилися рейди на кризі річки Дніпра, де щодня можна побачити десятки завзятих рибалок.

Під час рейду розповсюджувалися попереджувальні листівки з правилами поводження на кризі.

Рятувальники вкотре звертаються до всіх громадян: «Будьте вкрай обережні під час перебування на кризі. Вихід на лід дозволяється лише у тому випадку, якщо товщина криги не менше 10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати при собі засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі. Ні в якому разі не дозволяйте дітям самостійно, без нагляду дорослих, бавитися на крижаному покриві водойм. Бережіть своє життя!» — повідомив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.