Напередодні місцевих виборів в м. Запоріжжя та Запорізькому районі активно проводяться зустрічі рятувальників із головами та секретарями дільничних виборчих комісій.

12 жовтня в приміщені ЗОШ №102 та Запорізькій РДА було проведено чергові інструктажі з питань дотримання правил пожежної безпеки під час виборчого процесу в Хортицькому та Запорізькому районах. Усього на заході зібралося більше ста людей, які представили 91 дільницю.

У ході спілкування з головами виборчих дільниць рятувальники особливу увагу звертали на стан евакуаційних виходів, справність електромереж, на наявність і справність системи автоматичного протипожежного захисту, аварійного освітлення, забезпечення приміщень первинними засобами пожежогасіння та інструкціями про заходи пожежної безпеки. Працівникам виборчих дільниць також було вручено пам’ятки та інструкції з роз’ясненням основних вимог пожежної і техногенної безпеки під час проведення виборчої компанії.

В день виборів, 25 жовтня, особовий склад підрозділів Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області буде нести чергування в посиленому режимі несення служби, — повідомив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.