Новости Запорожья и в Украине

Державна пожежна інспекція провела інструктажі з головами виборчих комісій про заходи пожежної та техногенної безпеки під час проведення виборів

20 Октябрь 2015

Комментарии

0
 Октябрь 20, 2015
 0

Категория Общество

Напередодні місцевих виборів в м. Запоріжжя та Запорізькому районі активно проводяться зустрічі рятувальників із головами та секретарями дільничних виборчих комісій.

12 жовтня в приміщені ЗОШ №102 та Запорізькій РДА було проведено чергові інструктажі з питань дотримання правил пожежної безпеки під час виборчого процесу в Хортицькому та Запорізькому районах. Усього на заході зібралося більше ста людей, які представили 91 дільницю.

У ході спілкування з головами виборчих дільниць рятувальники особливу увагу звертали на стан евакуаційних виходів, справність електромереж, на наявність і справність системи автоматичного протипожежного захисту, аварійного освітлення, забезпечення приміщень первинними засобами пожежогасіння та інструкціями про заходи пожежної безпеки. Працівникам виборчих дільниць також було вручено пам’ятки та інструкції з роз’ясненням основних вимог пожежної і техногенної безпеки під час проведення виборчої компанії.

В день виборів, 25 жовтня, особовий склад підрозділів Запорізького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області буде нести чергування в посиленому режимі несення служби, — повідомив заступник начальника відділу державного нагляду (контролю) Запорізького міськрайонного управління ДСНС підполковник служби цивільного захисту Олександр Степаненко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

(Spamcheck Enabled)