Недостатньо життєвого досвіду

Молоді жінки милі в свою недосвідченість, але часто відчувають себе невпевнено, тому легко захоплюються дорослими чоловіками: вони-то знають, як спокушати і створювати відносини.

«Дорослий чоловік підкуповує умінням піклуватися, галантністю, у нього є досвід і можливість красиво доглядати. Крім того, в той недовгий час, який він проводить зі своєю чарівною супутницею, він показує себе завжди з кращого боку: бути хорошим всього пару днів в тиждень досить легко. А дівчині, схильної романтизувати і ідеалізувати відносини в силу відсутності досвіду, подобається відсутність проблем: їй здається, що казка «жили довго і щасливо» нарешті збулася».

Однак, як показує досвід багатьох пар і любовних трикутників, якщо чоловік не пішов від дружини в перші півроку-рік, то навряд чи він потім вирішиться на цю кардинальну зміну.

«Це можна пояснити стандартної динамікою розвитку відносин: до кінця першого року вони стабілізуються, що сформувався уклад входить в звичку, змінити яку стає все складніше».

Негативний досвід і острах серйозних відносин

Як би не хотіла жінка, яка пережила досвід невдалих відносин або важке розлучення, скоріше зустріти нову любов, підсвідомо вона буде чинити опір цьому. Адже вона вже знає, що відносини бувають складними, переживання — хворобливими.

Можливо, вона більше не хоче страждати. Ймовірно, вона готова поки що тільки до короткого, але життєстверджуючому роману, щоб відновити сили.

«Одружений або невільний чоловік несвідомо сприймається як безпечний об’єкт, з яким ймовірність створення довготривалих відносин зводиться практично до нуля».

Вибираючи такий тип відносин, жінка отримує увагу, тепло, ласку і то, чого потребує, при цьому не травмуючись ще сильніше.

Бажання реалізувати сексуальність

Є інша категорія жінок, які багато працюють, забезпечують себе і не потребують чоловікові, який би підтримував їх і носив додому зарплату. Вони добре знають свою сексуальність і прагнуть задовольнити в першу чергу чуттєві потреби.

Як правило, коло спілкування у них досить вузький, ходити в пошуках партнера по барах вже не дуже цікаво, а гортати додатки для знайомств — не цілком безпечно: випадкові і постійно мінливі коханці загрожують здоров’ю.

«Вибираючи одруженого, жінка звільняє себе від виснажливої ​​праці з пошуку коханця, отримує хороший, регулярний секс. І практично зводить до мінімуму ризик, що рано чи пізно візаві почне докучати їй пропозиціями одружитися і завести дітей ».

Невміння вибудовувати серйозні відносини

А буває, жінка, у якої не склалося особисте життя, народжує дочку «для себе». І, не з чуток знаючи, яким жорстоким буває світ в цілому і чоловіки зокрема, намагається якомога докладніше розповісти про це дочки, щоб убезпечити її, вберегти від помилок і страждань.

Дорослішає така дочка з чіткими установками, що від відносин добра не жди, всі прекрасні принци давно розібрані, а від сексу цілком можна завагітніти. «Щеплені подібним чином установки лякають, жінка не вирішується вступити в повноцінні відносини, боячись повторити долю матері. Знову ж невільний чоловік подбає про контрацепцію, буде коханку радувати, а не дорікати і засмучувати. Таким чином, вона отримає позитивний досвід, який, можливо, в подальшому надасть їй впевненості ».
Потреба жити в стражданнях

Жінкам в принципі більш властиво ставити себе в ситуації, де їм доведеться страждати і терпіти: соціальні стереотипи наказують їм бути «розуміючими», «м’якими», «терплячими». А значить, мовчати, смиренно опустивши погляд, навіть якщо їх щось не влаштовує.

Але деякі, в силу темпераменту чи виховання, потребують переживаннях: сильні емоції створюють враження, що ти живий, і життя твоє як мінімум не нудна. Закохатися в одруженого і завести з ним роман — цілком непоганий спосіб наповнити своє життя непередаваними відчуттями!

Жінка може віддавати собі звіт в тому, що такий зв’язок приносить їй лише одні муки, але не може розірвати її, просто тому що не вміє жити інакше — щасливо, легко, не перемагаючи нічого.

Якщо читати уважно, можна помітити, що за всіма цими причинами варто одна велика: потреба в безпеці. З одруженим чоловіком не можна створити по-справжньому близькі стосунки, які можуть бути щасливими, але можуть і боляче ранити.

Тому, захопившись одруженим, варто перш за все подумати: а що саме заважає знайти собі пару серед вільних чоловіків? Можливо, відповідь на це питання стане першим кроком на шляху до особистого щастя без страху.